Кварцові лампи

Кварцова лампа призначена для:

  • кварцування приміщень — обеззараження повітря і поверхонь приміщень з метою запобігання захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом.
  • кварцування організму людини — опромінення уф променями при лікуванні запалення ЛОР-органів (вухо, горло, ніс), а також шкірних та ряду інших захворювань.

На сайті представлені кварцові лампи (ультрафіолетові лампи) «Сонечко ОУФд-01» та «ОУФк-01», «Сонечко ОУФб-04», «Кварц-125» та «Кварц-240», «Промінь», «КББ-125» та «КББ-240».

Також в наявності лампи «Сонечко» українських виробників. Це моделі: «Сонечко ОББ-7» (універсальне), «ОББ-5» (дитяче), «ОББ-9» (для дорослих). У нас можна купити «Сонечко КЛС-07» (Україна) — компактний прилад зі зручним регулюванням. Ці кварцові лампи йдуть з тубусами в комплекті. У всіх моделях передбачена можливість використовувати лампу без тубусів (зі знятою заслонкою) для загального кварцування організму.

Лампи «Сонечко ОУФд-01», «Сонечко ОУФк-01», «Кварц-125», та «КББ-125» рекомендуємо для локальних і загальних опромінень людини. Усередині використовується джерело уф випромінювання однієї потужності (ДРТ-125-1, ДКБ-5, ДКБ-7), а відмінності між ними тільки в конструкції. Перевагою «Сонечка» є використання в конструкції тубусів, які дозволяють локально опромінювати потрібні ділянки, фокусуючи через отвір діаметром 5-15 мм ультрафіолетове випромінювання.

Кварцову лампу «Кварц-240» та «Сонечко ОУФб-04» рекомендуємо для кварцування (знезараження) приміщень, тому що в них використовується більш потужне джерело ультрафіолетового випромінювання ДРТ-240.

Дані кварцові лампи мають загальні «Правила користування» і «Принцип дії».

Лампа бактерицидна застосовується при лікуванні і профілактиці простудних захворювань (грип, нежить) для знищення вірусів у приміщеннях.

Уф лампа є одночасно терапевтичним і бактерицидним приладом домашнього застосування.

Для кварцування (знезараження) приміщень та будь-яких поверхонь рекомендуємо використовувати бактерицидну лампу (опромінювач). Бактерицидний опромінювач представляє з себе світильник з ультрафіолетовою лампою стандартного типу Т8 з цоколем G13. Бактерицидні лампочки відрізняються довжиною та потужністю (15 Вт, 30 Вт, 36 Вт) і розраховані на різний об'єм приміщення.

У медичних опромінювачах використовується довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання 253,7 нм. Таке випромінення за 30 хвилин повністю знищує будь-які бактерії та віруси не тільки на поверхнях, але і в повітрі. Бактерицидні ультрафіолетові лампи можна використовувати тільки у відсутності людей, тварин і рослин в приміщенні.

Існують озонові та безозонові бактерицидні лампочки. В озонових колба складається з кварцового скла. Під час роботи виділяють озон, тому після кварцування приміщення обов'язково потрібно провітрювати. У безозонових лампочок колба виготовлена з увіолевого скла, яке перешкоджає утворенню озону.